Możliwość zakupu na raty 0%
Ekspresowa wysyłka
100% oryginalne produkty

Jak wybrać grill do zabudowy?

Grill do zabudowy to rozwiązanie, które umożliwia stworzenie przy domu prawdziwej kuchni letniej lub w oszczędniejszej wersji – przynajmniej porządnego stanowiska do grillowania. Dopasowując sprzęt dobrej marki do swojego ogrodu, będziesz mieć pewność, że jego potencjał zostanie w pełni wykorzystany!

Dlaczego warto wybrać grill w zabudowie?

Niewielki przenośny grill to rozwiązanie odpowiednie dla osób, które lubią robić letnie BBQ w ogrodzie, ale również na pikniku czy na plaży. Jednak coraz częściej właściciele domów z ogrodami decydują się na wysokiej klasy grille gazowe, umożliwiające przygotowanie wielu różnorodnych potraw bez użycia brykietu i rozpałki. To prawdziwe stanowiska do grillowania, które warto rozszerzyć o dodatkowe szafki, zlew z przyłączem wody oraz osłonę przed wiatrem i deszczem. Grill gazowy do zabudowy pozwoli Ci na urządzanie najlepszych imprez na świeżym powietrzu, przy wspólnym gotowaniu i pieczeniu wraz z przyjaciółmi. Przy pięknej, bezwietrznej pogodzie nie musisz ograniczać się tylko do grillowania kiełbasy.

Jaki grill wybrać?

Jeśli planujesz prawdziwą letnią kuchnię, niezbędny będzie dobrej jakości stalowy grill gazowy Broil King z dodatkową kuchenką boczną. Umożliwi ona przygotowywanie potraw takich jak zupy czy gulasze, które stają się coraz popularniejsze podczas BBQ. Wybierz model o odpowiednio dużym ruszcie, posiadający dodatkowo rożen umożliwiający pieczenie całych tusz kurczaka czy indyka. Najważniejsze, aby był to grill przystosowany do zabudowy, umożliwiający obudowanie go dookoła szafkami i przyłączenie instalacji niewidocznych na pierwszy rzut oka. Dzięki temu kuchnia letnia będzie wyglądała naprawdę estetycznie, a gotowanie w niej okaże się przyjemnym sposobem na spędzanie czasu z najbliższymi.

Jakie dodatkowe funkcje grilla przydadzą się do letniej kuchni?

Warto pamiętać, że grill do zabudowy w ogrodzie zapewne często będzie użytkowany również po zmroku. Przydatnymi funkcjami, jakie oferuje marka Broil King w grillach Imperial, będzie wiec podświetlane wnętrze piekarnika oraz pokrętła. Aromatyzer nad palnikami umożliwi równomierne rozprowadzanie ciepła, a pokrywa sprawi, że potrawy błyskawicznie upieką się bez konieczności długiego trzymania ich na ruszcie, co zwykle prowadzi do wysuszenia lub spalenia zewnętrznej części mięs. Pamiętaj o tym, aby zabudowa do grilla została wykonana i zamontowana przez profesjonalistów z firm zajmujących się tego typu usługami. Dzięki temu grill ogrodowy do zabudowy będzie nie tylko estetyczny, ale również bezpieczny w systematycznym użytkowaniu.

Postaw na nowy wymiar grillowania w swoim ogrodzie

Dzięki grillom ogrodowym do zabudowy Imperial marki Broil King możesz przygotować cały wachlarz doskonałych potraw i uczynić z grillowania przyjemny, towarzyski proces. Oprócz uroczystości takich jak przyjęcia urodzinowe, czy święta spędzane pod chmurką, takie urządzenia wysokiej klasy pozwolą Ci nawet na to, by każdego dnia przygotowywać kilkudaniowe obiady dla swoich bliskich i do maksimum korzystać z pięknej pogody latem!